Ďalšie služby

Aktivuj.sk

Aktivuj.sk Vám umožňuje inzerovať z jedného miesta na celej rade erotických inzerentných portáloch. Teraz je inzercia úplne zadarmo, aby ste si mohli vyskúšať ako jednoducho a efektívne ju môžete spravovať.

NaPrivát.sk

Super výber dievčat zo slovenských privátov. Prídi si sem vybrať zo stoviek privátov a ich nadržaných mačičiek z celého Slovenska. Na Naprivát.sk nájdeš presne to, čo hľadáš.

Sex-práca.sk

Nevieš si nájsť prácu? Na Sex-Práca.sk nájdeš denne desiatky nových ponúk práce v escortních agentúrach, modelingovích agentúrach, na privátoch ale v nočních kluboch a podnikoch. Nájdeš tu ponuky nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta.

tantra masaz bratislava

Vložené: 26.05.2022  /  18:00
niceee.jpg
dscf0504.jpg
4972.jpg
ID - 31

Tantra-krásny zážitok na ktorý vás pripravím zmyselnou celotelovou olejovou masážou v príjemnom prostredí. Rozmaznávať vás bude milá a usmievavá 25-ročná masérka takže ak hladáte erotický relax bez nevery-ste na správnom mieste. Mam takmer 4 rocnu prax Tantra je plná jemných dotykov a prebieha pri tlmenom svetle sviečok vonných olejov a orientalnej hudbe. Tantru vykonávam odhalená, vy ležíte na vyhrievanej podložke, pričom vám je po tele nanášaný nearomatický olej pomocou hladivých a nežných dotykov. Do masáže na záver citlivo zahrňam masáž lingamu (penis a jeho okolie), ktorú zakončujem vyvrcholením rukami. Tantra masaz je vhodna pre kazdeho bez ohladu na vek a takisto nezalezi ci ste absolvovali tantra masaz alebo nie.tantru doporucujem p‭re tych ktorym chyba neha a pohladenie, ako aj panom ktori nechcu‭ byt neverni svojej partnerke Nakolko pracujem sama,nemusite sa bat o vasu anonymitu ‭(nestretnete sa tu s inym klientom,ci maserkou) Viac najdete na www.tantra-masaz.wbl.sk

Praktiky

Erotické masáže, Masáž, Footfetish

E-mail:
Vek:
Lokalita:
Tel:
Kategória:
nusinka1@gmail.com25 letBratislavský940 765 923
Masáže
Nahlásiť inzerát

Kontaktuj ma

Meno: 
E-mail:*
Telefón:  
Správa:*