Ďalšie služby

Aktivuj.sk

Aktivuj.sk Vám umožňuje inzerovať z jedného miesta na celej rade erotických inzerentných portáloch. Teraz je inzercia úplne zadarmo, aby ste si mohli vyskúšať ako jednoducho a efektívne ju môžete spravovať.

NaPrivát.sk

Super výber dievčat zo slovenských privátov. Prídi si sem vybrať zo stoviek privátov a ich nadržaných mačičiek z celého Slovenska. Na Naprivát.sk nájdeš presne to, čo hľadáš.

Sex-práca.sk

Nevieš si nájsť prácu? Na Sex-Práca.sk nájdeš denne desiatky nových ponúk práce v escortních agentúrach, modelingovích agentúrach, na privátoch ale v nočních kluboch a podnikoch. Nájdeš tu ponuky nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta.

Sexy Adka

Vložené: 29.05.2024  /  14:00
stojaca-rifle-cevena-podprda.jpg
stojaca-strapon.jpg
dsc03877.jpg
dsc03841.jpg
stojaca.jpg
ID - 330

Rada Ti spríjemním Tvoje chvíľky u mňa v mojom útulnom, diskrétnom bytíku. Svojim fakt SEXY telom Ťa rozpálim a zázračnými ( možno nielen) rukami Ťa privediem k neskutočnej rozkoši, akú si ešte nezažil. Som kvalifikovaná profi masérka, robím všetky masáže od výmyslu sveta. Moja TANTRA,NURU , či erotická masáž sú neopakovateľné a nenahraditeľné ( LICENCIU mám! ). Som prístupná i SEXU a temer všetkým erotickým, či SEXUÁLNYM praktikám. Zdravotný stav, diskrétnosť a skvelá zábava sú pre mňa prioritou, nič nerobím bez ochrany, ale milujem výstrek na moje krásne veľké didíky

Praktiky

Anál, Mužský anál, Orál, Obojstranný orál, Erotické masáže, Masáž, Klasika, Masturbácia, Bozkávanie, Piss, Pripinák, Fisting, Masáž prostaty, 69, Footfetish, Deepthroat

E-mail:
Vek:
Lokalita:
Tel:
Kategória:
Skrytý41 letBratislavský - Bratislava - Jarovce908 981 427
ONA ponúka služby
Nahlásiť inzerát

Kontaktuj ma

Meno: 
E-mail:*
Telefón:  
Správa:*