Ďalšie služby

Aktivuj.sk

Aktivuj.sk Vám umožňuje inzerovať z jedného miesta na celej rade erotických inzerentných portáloch. Teraz je inzercia úplne zadarmo, aby ste si mohli vyskúšať ako jednoducho a efektívne ju môžete spravovať.

NaPrivát.sk

Super výber dievčat zo slovenských privátov. Prídi si sem vybrať zo stoviek privátov a ich nadržaných mačičiek z celého Slovenska. Na Naprivát.sk nájdeš presne to, čo hľadáš.

Sex-práca.sk

Nevieš si nájsť prácu? Na Sex-Práca.sk nájdeš denne desiatky nových ponúk práce v escortních agentúrach, modelingovích agentúrach, na privátoch ale v nočních kluboch a podnikoch. Nájdeš tu ponuky nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta.

Sexík s 20 ročným

Vložené: 19.04.2024  /  06:00
v-modrych-kratasoch-orezane.jpg
v-tilku-sede.jpg
s-ruku-na-kapuci-orezane.jpg
s-uterakom-orezane.jpg
prdelka-s-boxerkami.jpg
s-cicku-v-ruke.jpg
ID - 108

Sevaas ... som mlady 20r chalanisko,čo na sebe maká a chce sa zdokonalovať v umení sexu a byť tak lepší a lepší :) Rád sa ti najskôr ukážem na webke a ked sa ti zapáčim, a aj ty mne , tak velmi rád sa s tebou stretnem osobne :) Milujem krásne ženy, a dobre vieš že slovo krásne je naozaj obšírne .. rád sa stretnem s krásnou štíhlou ženou so sexi krivkami, ale nepohŕdnem ani zlatou baculkou s krásnymi prsiami, kde na jedno si lahnem a s druhým sa prikrijem :)) a keď sa nám to obom zapáči tak môžme sa stretávať aj častejšie :) Všetko robim samozrejme zadarmo a čisto pre radosť, kedže sexík faakt lubím a nejsom sockár, ktorý je odkázaný zarábať si na seba vlastným telom .. ale ak ty si na to odkázaná, tak aj ty kludne napíš a ked podáš luxusný výkon v posteli tak ti velmi rád zaplatím a ešte aj s úsmevom na tvári :) ...tak to asi aj stačí v takej krátkosti, ked ťa to oslovilo a máš podobné chute tak určite mi napíš na skype a dohodneme sa :) ... skype meno : pretebatabu .. pridaj si ma :)

Praktiky

Orál, Obojstranný orál, Klasika, Bozkávanie, 69

E-mail:
Vek:
Lokalita:
Tel:
Kategória:
tabuu@azet.sk20 letBratislavskýNeuvedené
ON hľadá ju
Nahlásiť inzerát

Kontaktuj ma

Meno: 
E-mail:*
Telefón:  
Správa:*