Ďalšie služby

Aktivuj.sk

Aktivuj.sk Vám umožňuje inzerovať z jedného miesta na celej rade erotických inzerentných portáloch. Teraz je inzercia úplne zadarmo, aby ste si mohli vyskúšať ako jednoducho a efektívne ju môžete spravovať.

NaPrivát.sk

Super výber dievčat zo slovenských privátov. Prídi si sem vybrať zo stoviek privátov a ich nadržaných mačičiek z celého Slovenska. Na Naprivát.sk nájdeš presne to, čo hľadáš.

Sex-práca.sk

Nevieš si nájsť prácu? Na Sex-Práca.sk nájdeš denne desiatky nových ponúk práce v escortních agentúrach, modelingovích agentúrach, na privátoch ale v nočních kluboch a podnikoch. Nájdeš tu ponuky nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta.

Laura

Vložené: 21.06.2024  /  14:00
2.jpg
1405-1.jpg
4.jpg
ID - 368

Milí páni, volám sa Laurika, mám 23 rokov a sex priam zbožňujem. Ponúkam službičky - orálik s ochranou, sexík samozrejme len s ochranou, lízanie, 69, spoločná sprška, prijemná masáž. Privítam ťa vždy s úsmevom na perách vo svojom súkromí a poskytnem ti nehu, vášen, objatia a dotyky, ktoré ti chýbajú a spoločne strávime prijemné chvíle plné vášnivého milovania a sexíku, ktorý máme nesmierne radi. Som komunikatívna, priateľská sexi kočka, budeš sa so mnou dobre cítiť :-) rada ti spríjemním čas po náročnom dni. Príď sa ku mne odreagovať pri nezabudnuteľnom sexíku. Nie som žena, ktorá ťa len spraví a pošle preč, u mňa sa ponáhľať nemusíš. Rada si s tebou pokecám a dám kávičku alebo čaj. Tak neváhaj a spoznaj ma :-) Laurika

Praktiky

Mužský anál, Orál, Obojstranný orál, Erotické masáže, Masáž, Klasika, Bozkávanie, Piss, 69, Footfetish

E-mail:
Vek:
Lokalita:
Tel:
Kategória:
23.prijemnalaurika.23@azet.sk23 letNitriansky - Nové Zámky902 398 910
ONA hľadá jeho
Nahlásiť inzerát

Kontaktuj ma

Meno: 
E-mail:*
Telefón:  
Správa:*